Kontakty SP Pukinin

Kontakty:  Szkoła Podstawowa w Pukininie       telefon: 46 814 20 67         

strona: www. sppukinin.superszkolna.pl  

 www.facebook.com/szkolapukinin

1

Lilla Błaszczyk

dyrektor@sppukinin.pl

Dyrektor szkoły

 

2

Anna Toczek

sekretariat@sppukinin.pl

Sekretarz szkoły

 

3

Janecka Justyna

justyna.golen@sppukinin.pl

Pedagog

 

4

Anita Gałka

anita.galka@sppukinin.pl

Psycholog

 

5

Paulina Łuczyńska

paulina.luczynska@sppukinin.pl

Logopeda

 

6

Małgorzata Kacprzak

malgorzata.kacprzak@sppukinin.pl

Grupa 3-4 latki

 

7

Dominika Woszczyk

dominika.woszczyk@sppukinin.pl

Grupa 3-4 latki

 

8

Magdalena Chęcielewska

magdalena.checielewska@sppukinin.pl

Grupa 5 latki

 

9

Paulina Białek

paulina.bialek@sppukinin.pl

Grupa 6 latki

„Zerówka”, muzyka, terapia, rewalidacja

10

Małgorzata Stępniak

malgorzata.stepniak@sppukinin.pl

Klasa I

matematyka

11

Halina Mazurek

halina.mazurek@sppukinin.pl

Klasa II

programowanie

12

Dorota Supeł

dorota.supel@sppukinin.pl

Klasa III

programowanie

13

Aneta Tylak

aneta.tylak@sppukinin.pl

Klasa IV

matematyka, programowanie

14

Agnieszka Włostowska

agnieszka.wlostowska@sppukinin.pl

Klasa V

język angielski, jęz. rosyjski, szachy

15

Małgorzata Stróżyk-Łojewska

malgorzata.strozyk@sppukinin.pl

Klasa VI

biblioteka, język polski, informatyka, terapia, rewalidacja

16

Paweł Pacholec

pawel.pacholec@sppukinin.pl

Klasa VII

plastyka, technika, rewalidacja, wspomaganie

17

Renata Maciejewska

renata.maciejewska@sppukinin.pl

Klasa VIII

język polski, historia,

18

Piotr Kowalski

piotr.kowalski@sppukinin.pl

 

język polski, świetlica

19

Kinga Kaźmierczak

kinga.kazmierczak@sppukinin.pl

 

język angielski

20

Zbigniew Stępniak

zbigniew.stepniak@sppukinin.pl

 

wychowanie fizyczne, edb, piłka nożna, gimnastyka korekcyjna

21

Katarzyna Kowalska

katarzyna.kowalska@sppukinin.pl

 

wychowanie fizyczne, zajęcia taneczne, sportowe

22

Bartłomiej Gaczkowski

bartlomiej.gaczkowski@sppukinin.pl

 

geografia, przyroda,

23

Albina Krzemińska

albina.krzeminska@sppukinin.pl

 

chemia, biologia

24

Martyna Klimek

martyna.klimek@sppukinin.pl

 

fizyka

25

Grzegorz Winczewski

grzegorz.winczewski@sppukinin.pl

 

wos

26

Ewa Gabryszewska-Nogaj

ewa.gabryszewska@sppukinin.pl

 

religia, szachy, wdż

Opublikowano: 16 marca 2020 15:05

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 153

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Pukininie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY!!! Tutaj możesz zajrzeć do dziennika elektronicznego Szkoły Podstawowej w Pukininie Zapraszamy! --------------->
  • |
  • Dziennik elektroniczny
Zaszyfrowany adres tej strony