Półfinały województwa w szachach drużynowych

26 listopada w Skierniewicach zostały rozegrane półfinały województwa w szachach drużynowych w dwóch kategoriach wiekowych: Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Nasi uczniowie z klas IV-VI stanęli na podium zajmując III miejsce, starsi uczniowie uplasowali się na IV miejscu. Nasi szchiści walczyli ze szkołami z Kutna, Łowicza, Skierniewic, Sadkowic, Kurzeszyna, Domaniewic. Niestety nie dało nam to awansu do mistrzostw województwa. Skład naszych drużyn: klasy IV-VI: Sebastian Bernacik, Dominik Gmyrek, Marcel Stefaniak i Anna Krzeska; klasy VII-VIII: Jakub Bernacik, Michał Budek, Adam Wolski i Marta Misztal.

Opublikowano: 07 grudnia 2019 17:59

Półfinały województwa w szachach drużynowych