Złoty Pukinin !

We wtorek 16 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Drużynowym Turnieju Szachowym zorganizowanym przez LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rawie Mazowieckiej. Nasza szkoła wystawiła 5 czteroosobowych składów. W klasyfikacji ogólnej zwyciężyła nasza drużyna w składzie: Mikołaj Marud, Szymon Jaśkiewicz, Marcin Marud i Katarzyna Rochmińska. Na drugim miejscu znalazł się ZSP z Reymonta, miejsce III zajęła drużyna z Pukinina w składzie: Sebastian Bernacik, Jakub Bernacik, Mikołaj Misztal, Wiktoria Witek.

Oprócz klasyfikacji drużynowej prowadzona była klasyfikacja indywidualna na I, II, III i IV szachownicy. Na I najmocniejszej szachownicy wygrał Mikołaj Marud, na drugiej szachownicy triumfował Szymon Jaśkiewicz, na trzeciej szachownicy najlepszym był Marcin Marud. Puchary dla najlepszych zawodników otrzymali również: Mikołaj Misztal, Katarzyna Rochmińska, Sebastian Bernacik i Wiktoria Ambroziak. Patronat nad turniejem objął wicemarszałek województwa łódzkiego Dariusz Klimczak.

Opublikowano: 16 października 2018 18:56