Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W piątek 23 czerwca br. o godz. 900 odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Oprawę artystyczną przygotowali uczniowie klas III oraz IV pod opieką pań: Haliny Mazurek i Pauliny Białek. W wierszach i piosenkach była radość z nadchodzących wakacji, ale też spora dawka informacji, o tym jak bezpiecznie, zdrowo i przyjemnie spędzić najbliższe dwa miesiące. Potem nastąpiła miła chwila wręczenia: nagród i stypendiów za wyniki w nauce oraz osiągnięcia w sporcie, dyplomów, pucharów. Nie zabrakło również podziękowań dla rodziców za zaangażowanie w działania na rzecz szkoły. Pani dyrektor podziękowała: uczniom za cały rok nauki, zdobywania wiedzy, osiągania sukcesów w różnych zawodach i konkursach, nauczycielom za wytężoną codzienną pracę i zaangażowanie w nauczanie i wychowanie oraz rodzicom za współpracę i życzliwość. Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim bezpiecznych, słonecznych i niezapomnianych wakacji.

Opublikowano: 26 czerwca 2017 17:32