Czytanie na dywanie

22 listopada uczniowie klasy III gościli w swojej klasie panią Izę, mamę Kamila. Pani Iza zadeklarowała chęć udziału w akcji promującej czytelnictwo w naszej szkole. Uczniowie z niecierpliwością oczekiwali  na to spotkanie.  Z  zaciekawieniem wysłuchali  kilku rozdziałów lektury „Dzieci z Bullerbyn” Astrid Lindgren. Za piękne czytanie dzieci nagrodziły mamę dużymi brawami oraz podarowały jej kilka własnoręcznie  wykonanych zakładek do książek. Na koniec wzięły udział w krótkiej rozmowie dotyczącej lektury i  wykonały do niej ilustrację. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej i pogodnej atmosferze.

Zachęcamy wszystkich rodziców do głośnego czytania dzieciom. Pamiętajmy, że taki dzień, w którym mama lub tata odwiedzą dziecko w szkole, będzie zapamiętany na długo. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy kolejnych gości.

Opublikowano: 23 listopada 2016 21:53