Uroczystość "Pasowania na ucznia"

W dniu dzisiejszym nasza najmłodsza szkolna społeczność- klasa 1 uroczyście ślubowała "być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły (...)". Zanim jednak to nastapiło dzielnie się zaprezentowała. Recytowali wiersze, śpiewali piosenki "Hej, ho pierwsza klasa", "Na dobry początek dnia", a także tańczyli do utworu pt. "Tritsch tratsch Polka". Po zakończonym występie uczniowie odśpiewali hymn, a pani Dyrektor rozpoczęła pasowanie. Uczniowie klasy I prócz dyplomów wręczonych przez wychowawcę p.Białek otrzymali również legitymację szkolną oraz złożyli pieczęć do kroniki szkolnej.

PB.

Opublikowano: 11 października 2016 16:58