Ubezpieczenie 2015/2016

slider_test_b

 

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. łączy w sobie wiedzę o specyfice i potrzebach środowiska oświaty z wiedzą ubezpieczeniową i finansową. Dzięki temu na proponowane przez nas rozwiązania oferujemy Państwu gwarancję najlepszej relacji jakości do ceny jak i pełnej zgodności z obowiązującymi aktualnie przepisami prawa.

Program ubezpieczenia NAU, negocjowany jest na wyłączność z najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, jako Oferta Specjalna. Powstaje na bazie szczegółowej analizy wypłacanych świadczeń oraz uwag i sugestii kierowanych do nas przez współpracujące z nami Rady Rodziców i Dyrektorów placówek oświatowych w całej Polsce. Towarzystwa Ubezpieczeń współpracując z nami, uznały wysoką jakość merytoryczną programu NNW NAU i profesjonalną likwidację szkód w NAU. Mogą Państwo wybrać jedną z Ofert Specjalnych lub jedną z ofert standardowych dostępnych na rynku. Dajemy Państwu wolny wybór towarzystwa, programu i elastyczność w kształtowaniu ostatecznego zakresu wybranego programu.

Opublikowano: 21 listopada 2015 19:02

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 357

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Pukininie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY!!! Tutaj możesz zajrzeć do dziennika elektronicznego Szkoły Podstawowej w Pukininie Zapraszamy! --------------->
  • |
  • Dziennik elektroniczny
Zaszyfrowany adres tej strony