Na wystawie klocków LEGO

Grupa 50 osób ze Szkoły Podstawowej w Pukininie oraz w Starej Wojskiej wybrała się 4 lutego na wycieczkę do Warszawy, a dokładnie na Stadion Narodowy, gdzie można było podziwiać wystawę klocków LEGO.

Dzieci, rodzice i nauczyciele z zachwytem obejrzeli  imponującą wystawę, na której podziwiali m. in.: kopie znanych budowli lub obiektów , jak: wieża Eiffla, Pałac Kultury i Nauki czy monumentalny Titanic, do którego budowy zużyto 500 tysięcy elementów! Równie ciekawe były ekspozycje przedstawiające atak hord barbarzyńców na średniowieczne miasto z wykorzystaniem 3,5 tys. figurek, czy rekonstrukcja fragmentu polskiego miasta podczas stanu wojennego. Dzieciom podobały się również sceny z bajek , np.: "Muminki" lub filmów  przygodowych "Piraci z Karaibów", "Przygody Indiany Jonesa"  czy science fiction "Gwiezdne wojny".

W drodze powrotnej nie mogło zabraknąć żelaznego punktu każdej wycieczki, a mianowicie wizyty w Macdonaldzie.

Opublikowano: 04 lutego 2015 23:16

Na wystawie klocków LEGO