Klasa

Klasa VII

Szkoła Podstawowa w Pukininie

Wychowawca

Aneta Tylak

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Geografia

Ewa Irla
3
08:50 - 09:35

Język polski

Renata Maciejewska
5
09:45 - 10:30

Biologia

Irena Matuszyk
3
10:45 - 11:30

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
11:35 - 12:20

Historia

Renata Maciejewska
5
12:30 - 13:15

Zajęcia z wychowawcą

Aneta Tylak
3
13:20 - 14:05

Język angielski

Agnieszka Włostowska
4
14:20 - 15:05

Szachy

Agnieszka Włostowska
4
15:15 - 16:00

Koło szachowe

Agnieszka Włostowska
4
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Chemia

Katarzyna Węglewska
3
08:50 - 09:35

Matematyka

Aneta Tylak
4
09:45 - 10:30

Religia

Ewa Gabryszewska-Nogaj
5
10:45 - 11:30

Biologia

Irena Matuszyk
3
11:35 - 12:20

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
12:30 - 13:15

Fizyka

Magdalena Jacak
3
13:25 - 14:05

Język polski

Renata Maciejewska
5
14:20 - 15:05

Doradztwo zawodowe

Justyna Goleń
4
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Geografia

Ewa Irla
3
08:50 - 09:35

Informatyka

Irena Matuszyk
4
09:45 - 10:30

Religia

Ewa Gabryszewska-Nogaj
3
10:45 - 11:30

Język polski

Renata Maciejewska
5
11:35 - 12:20

Plastyka

Lilla Błaszczyk
4
12:30 - 13:15

Matematyka

Aneta Tylak
4
13:20 - 14:05

Język rosyjski

Agnieszka Włostowska
6
14:20 - 15:05

Piłka nożna

Zbigniew Stępniak
15:15 - 16:00

SKS

Zbigniew Stępniak
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Chemia

Katarzyna Węglewska
3
08:50 - 09:35

Język angielski

Agnieszka Włostowska
5
09:45 - 10:30

Muzyka

Elżbieta Klimczak
3
10:45 - 11:30

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
11:35 - 12:20

Język polski

Renata Maciejewska
5
12:30 - 13:15

Matematyka

Aneta Tylak
3
13:20 - 14:05

Zajęcia rewalidacyjne

Paulina Białek
5
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Fizyka

Magdalena Jacak
3
08:50 - 09:35

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
09:45 - 10:30

Język polski

Renata Maciejewska
5
10:45 - 11:30

Matematyka

Aneta Tylak
3
11:35 - 12:20

Historia

Renata Maciejewska
5
12:30 - 13:15

Język angielski

Agnieszka Włostowska
4
13:20 - 14:05

Język rosyjski

Agnieszka Włostowska
5
14:20 - 15:05

Piłka nożna

Zbigniew Stępniak
15:15 - 16:00

SKS

Zbigniew Stępniak

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Pukininie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY!!!
Zaszyfrowany adres tej strony