Klasa

Klasa VII

Szkoła Podstawowa w Pukininie

Wychowawca

Renata Maciejewska

Klasa liczy 9 uczniów.

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język polski

Renata Maciejewska
08:55 - 09:40

Chemia

Katarzyna Węglewska
09:50 - 10:35

Historia

Renata Maciejewska
11:00 - 11:45

Biologia

Irena Matuszyk
11:55 - 12:40

Matematyka

Aneta Tylak
12:50 - 13:35

Język angielski

Agnieszka Włostowska
13:45 - 14:30

Religia

Ewa Gabryszewska-Nogaj
14:40 - 15:25

Zajęcia taneczne

Katarzyna Kowalska
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Geografia

Ewa Irla
08:55 - 09:40

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
09:50 - 10:35

Język angielski

Agnieszka Włostowska
11:00 - 11:45

Język polski

Renata Maciejewska
11:55 - 12:40

Matematyka

Aneta Tylak
12:50 - 13:35

Religia

Ewa Gabryszewska-Nogaj
13:45 - 14:30

Plastyka

Paweł Pacholec
14:40 - 15:25

Zajęcia rewalidacyjne

Paulina Białek
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Fizyka

Magdalena Jacak
21
08:55 - 09:40

Język polski

Renata Maciejewska
22
09:50 - 10:35

Zajęcia z wychowawcą

Renata Maciejewska
22
11:00 - 11:45

Informatyka

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
17
11:55 - 12:40

Matematyka

Aneta Tylak
21
12:50 - 13:35

Język rosyjski

Agnieszka Włostowska
21
13:45 - 14:30

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
14:40 - 15:25

Piłka nożna

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Muzyka

Elżbieta Klimczak
biblioteka
08:55 - 09:40

Chemia

Katarzyna Węglewska
20
09:50 - 10:35

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
11:00 - 11:45

Język rosyjski

Agnieszka Włostowska
17
11:55 - 12:40

Język polski

Renata Maciejewska
22
12:50 - 13:35

Biologia

Irena Matuszyk
20
13:45 - 14:30

Historia

Renata Maciejewska
22
14:40 - 15:25

Zajęcia rewalidacyjne

Paulina Białek
19
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język angielski

Agnieszka Włostowska
17
08:55 - 09:40

Fizyka

Magdalena Jacak
21
09:50 - 10:35

Język polski

Renata Maciejewska
22
11:00 - 11:45

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
11:55 - 12:40

Matematyka

Aneta Tylak
21
12:50 - 13:35

Geografia

Ewa Irla
22
13:45 - 14:30

Szachy

Agnieszka Włostowska
21
14:40 - 15:25

SKS

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Pukininie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY!!!
Zaszyfrowany adres tej strony