Klasa

Klasa VIII

Szkoła Podstawowa w Pukininie

Wychowawca

Renata Maciejewska

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Matematyka

Aneta Tylak
21
08:55 - 09:40

Wychowanie fizyczne

Katarzyna Kowalska
sala gimnastyczna
09:50 - 10:35

Informatyka

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
17
10:45 - 11:30

Język polski

Renata Maciejewska
22
11:35 - 12:20

Język rosyjski

Agnieszka Włostowska
7
12:40 - 13:25

Historia

Renata Maciejewska
22
13:35 - 14:20

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Agnieszka Włostowska
17
14:25 - 15:10

Szachy

Agnieszka Włostowska
17
15:15 - 16:00

W5+ szachy

Agnieszka Włostowska
17
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język angielski

Agnieszka Włostowska
7
08:55 - 09:40

Chemia

Albina Krzemińska
20
09:50 - 10:35

Historia

Renata Maciejewska
22
10:45 - 11:30

Biologia

Albina Krzemińska
20
11:35 - 12:20

Wychowanie fizyczne

Katarzyna Kowalska
sala gimnastyczna
12:40 - 13:25

Wiedza o społeczeństwie

Grzegorz Winczewski
17
13:35 - 14:20

Fizyka

Martyna Klimek
21
14:25 - 15:10

W5+chemia

Albina Krzemińska
20

W5+ fizyka

Martyna Klimek
21
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Religia

Ewa Gabryszewska-Nogaj
22
08:55 - 09:40

Język polski

Renata Maciejewska
22
09:50 - 10:35

Wychowanie fizyczne

Katarzyna Kowalska
sala gimnastyczna
10:45 - 11:30

Edukacja dla bezpieczeństwa

Zbigniew Stępniak
21
11:35 - 12:20

Język polski

Renata Maciejewska
22
12:40 - 13:25

Zajęcia z wychowawcą

Renata Maciejewska
22
13:45 - 14:20

Matematyka

Aneta Tylak
21
14:25 - 15:10

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Aneta Tylak
21

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Agnieszka Włostowska
7
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język rosyjski

Agnieszka Włostowska
7
08:55 - 09:40

Matematyka

Aneta Tylak
21
09:50 - 10:35

Język polski

Renata Maciejewska
22
10:45 - 11:30

Wychowanie fizyczne

Katarzyna Kowalska
sala gimnastyczna
11:35 - 12:20

Język angielski

Agnieszka Włostowska
7
12:40 - 13:25

Religia

Ewa Gabryszewska-Nogaj
7
13:35 - 14:20

Wiedza o społeczeństwie

Grzegorz Winczewski
17
14:25 - 15:10

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Aneta Tylak
21
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Fizyka

Martyna Klimek
21
08:55 - 09:40

Chemia

Albina Krzemińska
20
09:50 - 10:35

Język angielski

Agnieszka Włostowska
17
10:45 - 11:30

Matematyka

Aneta Tylak
21
11:35 - 12:20

Język polski

Renata Maciejewska
22
12:40 - 13:25

Geografia

Bartłomiej Gaczkowski
20
13:35 - 14:20

Doradztwo zawodowe

Justyna Janecka (Goleń)
21
14:25 - 15:10

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Renata Maciejewska
22
15:15 - 16:00

W5+ język angielski

Kinga Kaźmierczak
17

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Pukininie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY!!! Tutaj możesz zajrzeć do dziennika elektronicznego Szkoły Podstawowej w Pukininie Zapraszamy! --------------->
  • |
  • Dziennik elektroniczny
Zaszyfrowany adres tej strony