Klasa

Klasa VII

Szkoła Podstawowa w Pukininie

Wychowawca

Paweł Pacholec

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język angielski

Agnieszka Włostowska
17
08:55 - 09:40

Matematyka

Aneta Tylak
21
09:50 - 10:35

Historia

Renata Maciejewska
22
10:45 - 11:30

Język rosyjski

Agnieszka Włostowska
17
11:35 - 12:20

Religia

Ewa Gabryszewska-Nogaj
biblioteka
12:40 - 13:25

Język polski

Renata Maciejewska
22
13:35 - 14:20

Plastyka

Paweł Pacholec
20
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Matematyka

Aneta Tylak
21
08:55 - 09:40

Informatyka

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
17
09:50 - 10:35

Biologia

Albina Krzemińska
20
10:45 - 11:30

Język polski

Renata Maciejewska
22
11:35 - 12:20

Wychowanie fizyczne

Katarzyna Kowalska
sala gimnastyczna
12:40 - 13:25

Fizyka

Martyna Klimek
21
13:35 - 14:20

Geografia

Bartłomiej Gaczkowski
20
14:30 - 15:15

Wychowanie do życia w rodzinie

Ewa Gabryszewska-Nogaj
20
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język polski

Renata Maciejewska
22
08:55 - 09:40

Religia

Ewa Gabryszewska-Nogaj
20
09:50 - 10:35

Wychowanie fizyczne

Katarzyna Kowalska
sala gimnastyczna
10:45 - 11:30

Historia

Renata Maciejewska
22
11:35 - 12:20

Matematyka

Aneta Tylak
21
12:40 - 13:25

Język angielski

Agnieszka Włostowska
17
13:35 - 14:20

Muzyka

Paulina Białek
20
14:30 - 15:15

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
14
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język angielski

Agnieszka Włostowska
17
08:55 - 09:40

Język polski

Renata Maciejewska
22
09:50 - 10:35

Zajęcia z wychowawcą

Paweł Pacholec
20
10:45 - 11:30

Wychowanie fizyczne

Katarzyna Kowalska
sala gimnastyczna
11:35 - 12:20

Chemia

Albina Krzemińska
20
12:40 - 13:25

Matematyka

Aneta Tylak
21
13:25 - 14:20

Język rosyjski

Agnieszka Włostowska
17
14:30 - 15:15

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Piotr Kowalski
biblioteka
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Chemia

Albina Krzemińska
20
08:55 - 09:40

Fizyka

Martyna Klimek
21
09:50 - 10:35

Biologia

Albina Krzemińska
20
10:45 - 11:30

Szachy

Agnieszka Włostowska
17
11:35 - 12:20

Wychowanie fizyczne

Katarzyna Kowalska
sala gimnastyczna
12:40 - 13:25

Język polski

Renata Maciejewska
22
13:35 - 14:20

Geografia

Bartłomiej Gaczkowski
20
14:25 - 15:15

Doradztwo zawodowe

Justyna Janecka (Goleń)
20

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Pukininie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY!!! Tutaj możesz zajrzeć do dziennika elektronicznego Szkoły Podstawowej w Pukininie Zapraszamy! --------------->
  • |
  • Dziennik elektroniczny
Zaszyfrowany adres tej strony