Klasa

Klasa VI

Szkoła Podstawowa w Pukininie

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Historia

Renata Maciejewska
22
08:55 - 09:40

Język angielski

Agnieszka Włostowska
17
09:50 - 10:35

Szachy

20
10:45 - 11:30

Religia

Ewa Gabryszewska-Nogaj
biblioteka
11:35 - 12:20

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
12:40 - 13:25

Język polski

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
21
13:35 - 14:20

Piłka nożna

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
14:30 - 15:15

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
13
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Zajęcia z wychowawcą

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
17
08:55 - 09:40

Język angielski

Agnieszka Włostowska
biblioteka
09:50 - 10:35

Historia

Renata Maciejewska
22
10:45 - 11:30

Matematyka

Aneta Tylak
21
11:35 - 12:20

Język polski

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
21
12:40 - 13:25

Geografia

Bartłomiej Gaczkowski
20
13:35 - 14:20

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
biblioteka
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
08:55 - 09:40

Matematyka

Aneta Tylak
21
09:50 - 10:35

Język polski

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
22
10:45 - 11:30

Język polski

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
21
11:35 - 12:20

Informatyka

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
17
12:40 - 13:25

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
14

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Kinga Kaźmierczak
biblioteka
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Plastyka

Paweł Pacholec
20
08:55 - 09:40

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
09:50 - 10:35

Matematyka

Aneta Tylak
21
10:45 - 11:30

Język angielski

Agnieszka Włostowska
17
11:35 - 12:20

Język polski

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
21
12:40 - 13:25

Biologia

Albina Krzemińska
20
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Technika

Paweł Pacholec
biblioteka
08:55 - 09:40

Religia

Ewa Gabryszewska-Nogaj
22
09:50 - 10:35

Matematyka

Aneta Tylak
21
10:45 - 11:30

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
11:35 - 12:20

Wychowanie do życia w rodzinie

Ewa Gabryszewska-Nogaj
17
12:40 - 13:25

Zajęcia taneczne

Katarzyna Kowalska
sala gimnastyczna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Piotr Kowalski
13
13:35 - 14:20

Muzyka

Paulina Białek
17

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Pukininie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY!!! Tutaj możesz zajrzeć do dziennika elektronicznego Szkoły Podstawowej w Pukininie Zapraszamy! --------------->
  • |
  • Dziennik elektroniczny
Zaszyfrowany adres tej strony