Klasa

Klasa V

Szkoła Podstawowa w Pukininie

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Muzyka

Paulina Białek
20
08:55 - 09:40

Historia

Renata Maciejewska
22
09:50 - 10:35

Religia

Ewa Gabryszewska-Nogaj
7
10:45 - 11:30

Matematyka

Aneta Tylak
21
11:35 - 12:20

Język polski

Piotr Kowalski
20
12:40 - 13:25

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
13:35 - 14:20

Piłka nożna

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Małgorzata Stępniak
14
14:25 - 15:10

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Małgorzata Stępniak
14
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Plastyka

Paweł Pacholec
22
08:55 - 09:40

Technika

Paweł Pacholec
22
09:50 - 10:35

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
10:45 - 11:30

Język angielski

Agnieszka Włostowska
7
11:35 - 12:20

Historia

Renata Maciejewska
22
12:40 - 13:25

Język polski

Piotr Kowalski
7
13:35 - 14:20

W5+ biologia

Albina Krzemińska
22

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
15
14:25 - 15:10

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Piotr Kowalski
14
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
08:55 - 09:40

Język angielski

Agnieszka Włostowska
7
09:50 - 10:35

Matematyka

Aneta Tylak
21
10:45 - 11:30

Programowanie i kodowanie

Aneta Tylak
17
11:35 - 12:20

Język polski

Piotr Kowalski
20
12:40 - 13:25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Piotr Kowalski
14

W5+ język angielski

Agnieszka Włostowska
7
13:35 - 14:20

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Agnieszka Włostowska
7

Gimnastyka korekcyjna

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
14:25 - 15:10

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
17
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
08:55 - 09:40

Biologia

Albina Krzemińska
20
09:50 - 10:35

Język angielski

Agnieszka Włostowska
17
10:45 - 11:30

Matematyka

Aneta Tylak
21
11:35 - 12:20

Język polski

Piotr Kowalski
21
12:40 - 13:25

Szachy

Agnieszka Włostowska
17
13:35 - 14:20

Wychowanie do życia w rodzinie

Ewa Gabryszewska-Nogaj
20
14:25 - 15:10

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
14
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Informatyka

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
17
08:55 - 09:40

Zajęcia z wychowawcą

Agnieszka Włostowska
7
09:50 - 10:35

Religia

Ewa Gabryszewska-Nogaj
17
10:45 - 11:30

Geografia

Bartłomiej Gaczkowski
20
11:35 - 12:20

Język polski

Piotr Kowalski
7
12:40 - 13:25

Matematyka

Aneta Tylak
21

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Pukininie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY!!! Tutaj możesz zajrzeć do dziennika elektronicznego Szkoły Podstawowej w Pukininie Zapraszamy! --------------->
  • |
  • Dziennik elektroniczny
Zaszyfrowany adres tej strony