Klasa

Klasa IV

Szkoła Podstawowa w Pukininie

Wychowawca

Aneta Tylak

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Technika

Paweł Pacholec
biblioteka
08:55 - 09:40

Język angielski

Kinga Kaźmierczak
20
09:50 - 10:35

Zajęcia z wychowawcą

Aneta Tylak
21
10:45 - 11:30

Język polski

Piotr Kowalski
20
11:35 - 12:20

Programowanie i kodowanie

Aneta Tylak
17
12:40 - 13:25

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
13:35 - 14:20

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
13
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Historia

Renata Maciejewska
22
08:55 - 09:40

Matematyka

Aneta Tylak
21
09:50 - 10:35

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
10:45 - 11:30

Język angielski

Kinga Kaźmierczak
20
11:35 - 12:20

Przyroda

Bartłomiej Gaczkowski
20
12:40 - 13:25

Muzyka

Paulina Białek
17
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Matematyka

Aneta Tylak
21
08:55 - 09:40

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
09:50 - 10:35

Plastyka

Paweł Pacholec
20
10:45 - 11:30

Szachy

Agnieszka Włostowska
20
11:35 - 12:20

Język polski

Piotr Kowalski
biblioteka
12:40 - 13:25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Kinga Kaźmierczak
biblioteka
13:35 - 14:20

Gimnastyka korekcyjna

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
08:55 - 09:40

Język angielski

Kinga Kaźmierczak
20
09:50 - 10:35

Religia

Ewa Gabryszewska-Nogaj
biblioteka
10:45 - 11:30

Matematyka

Aneta Tylak
21
11:35 - 12:20

Język polski

Piotr Kowalski
biblioteka
12:40 - 13:25

Informatyka

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
17
13:35 - 14:20

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
14
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Religia

Ewa Gabryszewska-Nogaj
17
08:55 - 09:40

Język polski

Piotr Kowalski
biblioteka
09:50 - 10:35

Język polski

Piotr Kowalski
biblioteka
10:45 - 11:30

Przyroda

Bartłomiej Gaczkowski
20
11:35 - 12:20

Matematyka

Aneta Tylak
21
12:40 - 13:25

Zajęcia taneczne

Katarzyna Kowalska
sala gimnastyczna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Kinga Kaźmierczak
biblioteka

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Pukininie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY!!! Tutaj możesz zajrzeć do dziennika elektronicznego Szkoły Podstawowej w Pukininie Zapraszamy! --------------->
  • |
  • Dziennik elektroniczny
Zaszyfrowany adres tej strony