Klasa

Klasa VIII

Szkoła Podstawowa w Pukininie

Wychowawca

Aneta Tylak

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Chemia

Katarzyna Węglewska
20
08:55 - 09:40

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
09:50 - 10:35

Język angielski

Agnieszka Włostowska
17
11:00 - 11:45

Matematyka

Aneta Tylak
21
11:55 - 12:40

Język polski

Renata Maciejewska
22
12:50 - 13:35

Zajęcia z wychowawcą

Aneta Tylak
21
13:40 - 14:30

Szachy

Agnieszka Włostowska
21
14:40 - 15:25

SKS

Zbigniew Stępniak
sala gimnastyczna
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
08:55 - 09:40

Geografia

Ewa Irla
09:50 - 10:35

Język polski

Renata Maciejewska
11:00 - 11:45

Język rosyjski

Agnieszka Włostowska
11:55 - 12:40

Historia

Renata Maciejewska
12:50 - 13:35

Matematyka

Aneta Tylak
13:45 - 14:30

Edukacja dla bezpieczeństwa

Katarzyna Stepień
14:40 - 15:25

Doradztwo zawodowe

Justyna Goleń
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język polski

Renata Maciejewska
08:55 - 09:40

Fizyka

Magdalena Jacak
09:50 - 10:35

Matematyka

Aneta Tylak
11:00 - 11:45

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
11:55 - 12:40

Religia

Ewa Gabryszewska-Nogaj
12:50 - 13:35

Wiedza o społeczeństwie

Monika Kamińska
13:45 - 14:30

Język angielski

Agnieszka Włostowska
14:40 - 15:25

Piłka nożna

Zbigniew Stępniak
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Chemia

Katarzyna Węglewska
08:55 - 09:40

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Stępniak
09:50 - 10:35

Informatyka

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
11:00 - 11:45

Język polski

Renata Maciejewska
11:55 - 12:40

Język rosyjski

Agnieszka Włostowska
12:50 - 13:35

Historia

Renata Maciejewska
13:45 - 14:30

Biologia

Irena Matuszyk
14:30 - 15:25

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Małgorzata Stróżyk-Łojewska
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Wiedza o społeczeństwie

Monika Kamińska
08:55 - 09:40

Matematyka

Aneta Tylak
09:50 - 10:35

Fizyka

Magdalena Jacak
11:00 - 11:45

Język polski

Renata Maciejewska
11:55 - 12:40

Język angielski

Agnieszka Włostowska
12:50 - 13:35

Matematyka

Aneta Tylak
13:45 - 14:30

Religia

Ewa Gabryszewska-Nogaj
14:40 - 15:25

SKS

Zbigniew Stępniak

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Pukininie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY!!!
Zaszyfrowany adres tej strony